کد خبر: 984

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۹:۲۵

همایش ملی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت‌محور در البرز برگزار می‌شود

همایش ملی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت‌محور در البرز برگزار می‌شود   معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از برگزاری همایش پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت‌محور با رویکرد حمایت از تولید داخلی در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در استان البرز خبر داد.   دکتر جلال غفارزاده، […]

همایش ملی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت‌محور در البرز برگزار می‌شود

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از برگزاری همایش پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت‌محور با رویکرد حمایت از تولید داخلی در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در استان البرز خبر داد.

 

دکتر جلال غفارزاده، با اشاره به برگزاری همایش ملی با محوریت کالاهای سلامت محور، گفت: در ۳۰ مهر ماه سال جاری یک نمایشگاه از توانمندی‌های تولیدات استان البرز به مدت چند روز در موسسه تحقیقات نهال و بذر استان برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان استان البرز در زمینه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، محصولات آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی کالاهای خود را به نمایش می‌گذارند.

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به برگزاری این همایش در تاریخ دوم آبان بیان کرد: این همایش با عنوان ” پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور با رویکرد حمایت از تولید داخلی در سال اقتصاد مقاوتی، تولید و اشتغال” است.

 

وی با اشاره به اینکه در این همایش محوریت فعالیت محصولات آرایشی است، عنوان کرد: در این همایش گروه هدف ما بانوان، جوانان، نوجوانان، آرایشگران زنانه و مردانه و مربیان بهداشت آموزش و پرورش هستند.

 

غفارزاده، تاکید کرد که تولید کنندگان می‌توانند از طریق شماره تلگرامی  ۰۹۳۶۶۳۸۷۷۵۷، برای این نمایشگاه ثبت نام کنند که از میان شرکت کنندگان نزدیک به ۱۰۰ مورد انتخاب می شوند.

 

وی در پایان گفت: در این همایش از معاون اول رئیس جمهور،  وزیر بهداشت، وزیر صنعت و رئیس کمسیون مبارزه با قاچاق دعوت شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه