کد خبر: 1270

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۱

مراسم تقدیر از تیم های طرح شهید رهنمون و تکریم و معارفه رییس بسیج جامعه پزشکی دانشگاه

مراسم تقدیر از تیم های طرح شهید رهنمون مورخ سوم بهمن ماه در سالن آمفی تئاتر کتابخانه دانشگاه برگزار شد. این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسوی؛مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ، دکتر مالمیر رییس بسیج جامعه پزشکی تهران،سردار حسینی معاون بسیج اقشار و متخصصین سپاه تهران بزرگ ، دکتر یوسفی رییس […]

مراسم تقدیر از تیم های طرح شهید رهنمون مورخ سوم بهمن ماه در سالن آمفی تئاتر کتابخانه دانشگاه برگزار شد.

این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسوی؛مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ، دکتر مالمیر رییس بسیج جامعه پزشکی تهران،سردار حسینی معاون بسیج اقشار و متخصصین سپاه تهران بزرگ ، دکتر یوسفی رییس بسیج جامعه پزشکی وزارت بهداشت و اعضای بسیج جامعه پزشکی برگزار گردید.

در ابتدا دکتر مالمیر ؛رییس بسیج جامعه پزشکی تهران گزارشی از خدمات رسانی در مناطق محروم ارائه داد و از خدمات منسجم دانشگاه علوم پزشکی ایران در طرح شهید رهنمون قدردانی نمود .

سپس مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه بسیج مطالب ارزنده ای عنوان کرد و افزود: بسیج و بسیجی یک چهره مقدس در ذهن مردم دارد و در تحولات اجتماعی ، نقش اساسی را ایفاء می نماید.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمود عیسوی بیان نمود:یکی از مشخصات اصلی بسیج ، اسلام خواهی و تلاش برای حاکمیت ارزشهای اسلامی و پرهیز از اشراف گرایی است.

وی بر اجرای سنت حسنه و عمل گرایی تاکید نمود وبسیج را به عنوان ابزاری برای کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه، برشمرد.

در ادامه سردار حسینی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهداء در خصوص خدمات پزشکان و امدادگران فداکار ، مطالبی را عنوان کرد و افزود: آنهایی که برای رضای خدا خدمت می نمایند ، بهترین پاداش ها را از درگاه حق دریافت می کنند.

معاون بسیج اقشار و متخصصین سپاه تهران بزرگ، روحیه بسیجی ،دگر دوستی و فداکاری را از دستاوردهای انقلاب اسلامی معرفی کرد.
در این مراسم از تیم های برگزیده طرح شهید رهنمون قدردانی شد.

لازم به ذکر است در این مراسم ، برنامه تکریم و معارفه رییس بسیج کانون جامعه پزشکی هم انجام شد و با اهدا لوح تقدیر از خدمات دکتر بیات در زمان تصدی رییس بسیج جامعه پزشکی تقدیر شد و ابلاغ دکتر طباطبایی به عنوان رییس جدید این کانون به ایشان اهداء شد

.
دکتر بیات ضمن تشکر از همکاری تمامی اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی قدردانی نمود وخدمت در حوزه بسیج را از برکات الهی برشمرد .

وی گفت: خدا را شاکرم که این مسئولیت را به درستی انجام دادم و هم اکنون این امانت را به فردی لایق و شایسته واگذار می نمایم.

ارسال دیدگاه