کد خبر: 1238

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۸

نشست نمایندگی ولی فقیه با سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ

جلسه مشترک نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت محمد رسول ا…(ص) تهران بزرگ، صبح امروز و با حضور دکتر مالمیر ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ،مسئول نمایندگی ولی فقیه حجت الاسلام و المسلمین حاج اقا شاهانی و هیئت همراه ایشان و مدیران سازمان بسیج جامعه پزشکی، در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید. در ابتدای جلسه […]

جلسه مشترک نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت محمد رسول ا…(ص) تهران بزرگ، صبح امروز و با حضور دکتر مالمیر ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ،مسئول نمایندگی ولی فقیه حجت الاسلام و المسلمین حاج اقا شاهانی و هیئت همراه ایشان و مدیران سازمان بسیج جامعه پزشکی، در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر مالمیر رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ ضمن خوش امدگویی به ایراد سخن پرداختند.

دکتر مالمیر در ادامه این جلسه به ارائه مختصری از عملکردسازمان پرداختند و بعضی از مشگلات و موانع را نیز جهت رفع و بهبود عملکرد این سازمان بیان نمودند.

در ادامه این جلسه مسئول نمایندگی ولی فقیه حجت الاسلام و المسلمین حاج اقا شاهانی به ایراد سخن پرداختند و در مورد برنامه های فرهنگی،سیاسی،عقیدتی  و… رهنمود هایی را بیان کردند.

همچنین ایشان به بصیرت افزایی اشاره کردند و  افزودند،بصیرت افزایی یکی از مهمترین گامها در مقابله با توطئه های دشمن است و همگی باید در این راستا منسجم فعالیت کنند.

در ادامه این جلسه نیز سایر مدیران سازمان نیز به ارائه گزارشی مختصر از فعالیتهای خود پرداختند.

ارسال دیدگاه