کد خبر: 1224

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۸:۵۲

نوزدهمین اعزام جهادی تیم های پزشکی- توانبخشی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی انجام شد

مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از نوزدهمین اعزام جهادی تیم های پزشکی- توانبخشی این مرکز ، به روستای صالح آباد شرقی از توابع شهرری خبر داد. ” مهدی محمدپناه ” در مورد این اعزام گفت: تیم اعزامی متشکل از پزشک عمومی، پرستاران، مشاوران و روانشناسان بالینی، کارشناس کاردرمانی و […]

مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از نوزدهمین اعزام جهادی تیم های پزشکی- توانبخشی این مرکز ، به روستای صالح آباد شرقی از توابع شهرری خبر داد.

” مهدی محمدپناه ” در مورد این اعزام گفت: تیم اعزامی متشکل از پزشک عمومی، پرستاران، مشاوران و روانشناسان بالینی، کارشناس کاردرمانی و کارشناس مامائی که از مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی اعزام شده بودند به ۱۳۷ نفر از اهالی روستا خدمات پزشکی، پرستاری و مشاوره ای رایگان ارائه نمودند.

دبیر طرح بهداشتی، درمانی شهید دکتر رهنمون در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افزود: اعزام های جهادی این طرح به صورت ماهانه به مناطق محروم و کم برخوردار تهران جهت ویزیت رایگان مردم انجام ، و وضعیت سلامت اهالی منطقه توسط تیم مربوطه بررسی و پیگیری می شود.

محمدپناه همچنین در خصوص برنامه های طرح شهید دکتر رهنمون در سه ماهه چهارم سال جاری افزود: تیم های سازماندهی شده با کادر درمانی ثابت در سه بخش عمومی، توانبخشی و سلامت روان از دی ماه به مناطق کم برخوردار شوش ، باغ آذری و هرندی اعزام می شوند.

وی ادامه داد: برپایی درمانگاه های تک تخصصی با محوریت سلامت روان و توانبخشی، از دیگر برنامه های این طرح است که با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته سه نوبت اعزام در سه ماهه چهارم سال جاری به مناطق محروم و کم برخوردار جنوب تهران انجام خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال دیدگاه