کد خبر: 1215

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۸:۴۵

ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی در ۴۰ مسجد مناطق کم‌برخوردار تهران انجام شد

در قالب طرح ملی “شهید رهنمون” ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی در ۴۰ مسجد مناطق کم‌برخوردار تهران انجام شد.  ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی در قالب طرح ملی “شهید رهنمون” در ۴۰ مسجد تهران از جمله مسجد ابوذر برگزار شد. عیسی مالمیر رئیس بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با اشاره به اینکه بسیج […]

در قالب طرح ملی “شهید رهنمون” ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی در ۴۰ مسجد مناطق کم‌برخوردار تهران انجام شد.

 ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی در قالب طرح ملی “شهید رهنمون” در ۴۰ مسجد تهران از جمله مسجد ابوذر برگزار شد.

عیسی مالمیر رئیس بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با اشاره به اینکه بسیج در حوزه‌های مختلف جهت خدمت‌رسانی مناسب به مردم به ویژه مردم مناطق محروم و کم برخوردار تلاش می‌کند اظهار داشت: ۱۰۰ تیم تخصصی پزشکی بسیج جامعه در قالب تیم‌های شهید رهنمون در مناطق مختلف تهران به ویژه مناطق کم برخوردار مانند منطقه ۱۲،۱۴،۱۵ و ۱۶ به ویزیت رایگان شهروندان اقدام  کردند.

وی با اشاره به اینکه از طریق بسیج جامعه پزشکی چه خدماتی به مردم ارائه می‌شود بیان کرد: نخستین برنامه ویزیت رایگان مردم در ۴۰ محله کم برخردار تهران بزرگ برگزار شد که در قالب آن به ۲۰۰ هزار نفر ارائه خدمت می‌شود.

رئیس بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: طرح شهید رهنمون به صورت عملیاتی از اردیبهشت ماه امسال آغاز شده که هدف ما در این طرح پیشگیری‌محور بوده و تلاش داریم از طریق فرهنگ‌سازی مناسب به سمت این هدف حرکت کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه