کد خبر: 1199

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۱

ارائه خدمت ۱۰۰ تیم تخصصی پزشکی به پایتخت نشینان/ ویزیت۷۲ هزار نفر در طرح شهید رهنمون

رئیس بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ گفت: ۱۰۰ تیم تخصصی پزشکی به پایتخت نشینان ارائه خدمت می کنند.  عیسی مالمیر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه  به تشریح برنامه های اجرایی از سوی بسیج جامعه ‍‍پزشکی پرداخت و اظهار داشت: بسیج در حوزه های مختلف هماره در تلاش برای خدمت دهی مناسب به مردم […]

رئیس بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ گفت: ۱۰۰ تیم تخصصی پزشکی به پایتخت نشینان ارائه خدمت می کنند.

 عیسی مالمیر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه  به تشریح برنامه های اجرایی از سوی بسیج جامعه ‍‍پزشکی پرداخت و اظهار داشت: بسیج در حوزه های مختلف هماره در تلاش برای خدمت دهی مناسب به مردم و به ویژه مردم مناطق محروم و کم برخوردار بوده است.

وی با بیان اینکه در گذشته برپایی بیمارستان‌های صحرایی از جمله اقدامات مناسب بوده است که بر اساس برنامه ای هدفمند تصمیم گرفته شد که گروه های تخصصی در قالب تیم های ثابت پزشکی به مناطق کم برخوردار اعزام شوند.

رئیس بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به وجود مناطق کم برخوردار در استان تهران اشاره و خاطرنشان کرد: ۱۰۰ تیم تخصصی پزشکی بسیج جامعه در قالب تیم های شهید رهنمون در مناطق مختلف تهران به ویژه مناطق کم برخوردار مانند منطقه ۱۲،۱۴،۱۵ و ۱۶ هستند.

وی با بیان اینکه میزان خدمت دهی در مناطق مخالف متفاوت است، تصریح کرد: هدف ما ارتباط با مردم در کنار خدمت دهی مطلوب به مردم است.

مالمیر با بیان اینکه طرح شهید رهنمون به صورت عملیاتی از اردیبهشت ماه امسال آغاز شده است و هدف ما در این طرح پیشگیری محور بوده و تلاش داریم از طریق فرهنگ سازی مناسب به سمت این هدف حرکت کنیم.

وی گفت: از زمان آغاز طرح شهید رهنمون تا کنون به بیش از ۷۲ هزار نفر ارائه خدمات پزشکی شده است .

رئیس بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ اظهار داشت: در هفته بسیج از سوی بسیج جامعه پزشکی خدماتی به مردم ارائه می شود؛ در نخستین برنامه ویزیت رایگان مردم در ۴۰ محله کم برخردار تهران بزرگ است که در روز ۲۹ آبان ماه انجام می شود.

وی گفت: برای نخستین بار پزشکان اهل سنت در کنار تیم های پزشکی حضر داشته به مردم خدمت دهی می کنند.

مالمیر عنوان کرد: درمانگاه تک تخصصی چشم پزشکی نیز در صالح آباد تهران با همکاری بیمارستان فارابی دایر شده و بر اساس بررسی هایی که داشته ایم در این محله بیش از ۲۰۰ نفر به انجام عمل جراحی چشم نیازمند بوده که این کار به صورت رایگان هفته ای پس از ویزیت در بیمارستان فارابی انجام می شود.

وی گفت: برای تمامی افرادی که به تیم های پزشکی مراجعه می کنند پرونده پزشکی تشکیل می شود و تلاش ما ارتباط مستمر با مردم است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه