کد خبر: 1196

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۸:۳۴

نشست مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان چشم فارابی

این جلسه روز گذشته با حضور اقای دکتر مالمیر رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ و مدیران فرهنگی و امداد درمان این سازمان در مکان کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان فارابی برگذار گردید. در این جلسه که حدود  ۲ ساعت به طول انجامید مقرر گردید درمانگاه تک تخصصی چشم پزشکی با مشارکت بیمارستان فارابی […]

این جلسه روز گذشته با حضور اقای دکتر مالمیر رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ و مدیران فرهنگی و امداد درمان این سازمان در مکان کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان فارابی برگذار گردید.

در این جلسه که حدود  ۲ ساعت به طول انجامید مقرر گردید درمانگاه تک تخصصی چشم پزشکی با مشارکت بیمارستان فارابی روز پنج شنبه مورخ ۸ اذر ماه جهت ارائه خدمات رایگان چشم پزشکی در یکی از محله های کم برخوردار برپا گردد.

همچنین در این جلسه مقرر گردید بیمارستان فارابی اقدامات لازم را جهت تهیه و ارائه مستندی از خدمات رایگان خود از سال ۱۳۹۱ لغایت ۱۳۹۷ را بصورت کتابچه ای تهیه و به این سازمان ارائه نماید.

قابل ذکر است در راستای ویزیت رایگان مورخ ۸ اذر ماه، سپاه حضرت محمد رسول ا… تهران بزرگ، سازه ای را در قالب اتوبوس مجهز به تجهیزات پزشکی چشم پزشکی جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم در محل درمانگاه تک تخصصی چشم پزشکی مستقر نماید.

ارسال دیدگاه