کد خبر: 1175

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۸:۵۴

ارائه خدمات رایگان پزشکی – توانبخشی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی به اهالی خزانه بخارایی تهران

مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  از ارائه خدمات رایگان پزشکی – توانبخشی بسیجیان جامعه پزشکی این دانشگاه به اهالی بیمار و نیازمند محله خزانه بخارایی تهران، خبر داد. ” مهدی محمدپناه ” در این باره گفت:  تیم پزشکی و توانبخشی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه با همکاری مرکز پزشکی و توانبخشی […]

مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  از ارائه خدمات رایگان پزشکی – توانبخشی بسیجیان جامعه پزشکی این دانشگاه به اهالی بیمار و نیازمند محله خزانه بخارایی تهران، خبر داد.

” مهدی محمدپناه ” در این باره گفت:  تیم پزشکی و توانبخشی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه با همکاری مرکز پزشکی و توانبخشی نظام مافی و کلینیک توانبخشی اسما، جهت ویزیت و مشاوره رایگان به محله خزانه بخارایی در منطقه ۱۶ تهران اعزام شد.

 وی افزود: این اعزام در راستای طرح شهید دکتر رهنمون اجرا و طبق برنامه ریزی و جلسه با هیات امنای مسجد قمر بنی هاشم مقرر شد تیم درمانی و توانبخشی به صورت ثابت و ماهی یکبار ، خدمات رایگان درمانی و آموزشی ارائه نمایند.

بگفته محمدپناه ، این تیم  شامل پزشک عمومی ، پرستار ، روانشناس ، کارشناس ارشد تغذیه ، بینایی سنج ، کاردرمان و گفتاردرمان بود که به بیش از ۳۰۰ نفر از اهالی محله خزانه بخارایی خدمات ارائه داد.

 دبیر طرح بهداشتی درمانی شهید دکتر رهنمون در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همچنین افزود: با توجه به مشکلات بررسی شده اولیه در این اعزام در حوزه سلامت مردم اقدامات تخصصی تر در حوزه آموزش و سلامت روان در اعزام آبان ماه برنامه ریزی خواهد شد.

انتهای پیام /

 

ارسال دیدگاه