کد خبر: 1149

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۸

بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ بیش از ۲۰۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. ­

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در حاشیه مراسم پنجمین یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اعلام این خبر گفت: جامعه پزشکی کشورمان در هشت سال دفاع مقدس، بسیار ایثار و ازخودگذشتگی کرد و بسیاری از آنان […]

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در حاشیه مراسم پنجمین یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اعلام این خبر گفت: جامعه پزشکی کشورمان در هشت سال دفاع مقدس، بسیار ایثار و ازخودگذشتگی کرد و بسیاری از آنان در این راه شهید و اسیر شدند.

عیسی مالمیر افزود: از سال ۱۳۹۰ تاکنون، ۴ یادواره برگزار شده است و امسال نیز پنجمین یادواره شهدا، به میزبانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می‌شود.

وی گفت: در یادواره امسال شهدا و ایثارگران بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به نام «مهمانی لاله‌ها»، از ۱۷ خانواده معظم شهدا و ۵ خانواده ایثارگر جامعه پزشکی تهران بزرگ تقدیر می‌شود.

حمید عبداللهی دبیر اجرایی پنجمین یادواره شهدا و ایثارگران بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: امروز از کتاب خاطرات شهید «محمدحسن قاسمی» از شهدای مدافع حرم بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به نام «آخرین امدادگر» رونمایی می‌کنیم، چاپ اول این کتاب در ۳۵۰ نسخه، میان شرکت کنندگان پنجمین یادواره شهدا توزیع خواهد شد.

وی افزود: نمایشگاهی نیز به منظور شعار «حمایت از کالای ایرانی»، از تولیدات داخلی حوزه دارو و تجهیزات پزشکی و توانبخشی، در مجاورت محل برگزاری پنجمین یادواره شهدا و ایثارگران بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ (سالن شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی) برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه