کد خبر: 1090

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۹:۱۴

در راستای اجرای طرح شهید دکتر رهنمون

ارائه خدمات رایگان درمانی بسیجیان جامعه پزشکی به ساکنان روستای صالح آباد شرقی  مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی و دبیر طرح بهداشتی ، درمانی شهید دکتر رهنمون دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از ارائه خدمات رایگان درمانی بسیجیان جامعه پزشکی به ساکنان روستای صالح آباد شرقی خبر داد. ” مهدی محمدپناه ” در این […]

ارائه خدمات رایگان درمانی بسیجیان جامعه پزشکی به ساکنان روستای صالح آباد شرقی 

مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی و دبیر طرح بهداشتی ، درمانی شهید دکتر رهنمون دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از ارائه خدمات رایگان درمانی بسیجیان جامعه پزشکی به ساکنان روستای صالح آباد شرقی خبر داد.

” مهدی محمدپناه ” در این خصوص گفت: تیم درمانی بسیج جامعه پزشکی مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی روز چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه در راستای اجرای طرح شهید دکتر رهنمون ، جهت ارائه خدمات رایگان پزشکی و مشاوره ای به ساکنان روستای صالح آباد شرقی از توابع شهرری ، به این منطقه اعزام شد.

وی افزود: پزشک عمومی ، متخصصان روانپزشکی و دندانپزشکی ، تیم پرستاری خانم و آقا ، تیم روانشناسی خانم و آقا و کارشناس مامایی در طرح جهادی این منطقه شرکت داشتند و به بیش از ۲۴۴ نفر از اهالی منطقه خدمات رایگان درمانی و مشاوره ای ارائه نمودند.

مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه همچنین اظهارداشت: با توجه به ساماندهی تیم های جهادی طرح شهید دکتر رهنمون از ابتدای سال جاری، ۱۸ تیم در ۹ نوبت توسط بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مراکز تابعه ، به مناطق چهاردانگه ، تقی آباد ، امین آباد ، جوادیه و صالح آباد اعزام شدند و به بیش از سه هزار نفر از شهروندان مناطق ذکر شده خدمات رایگان درمانی و مشاوره ای ارائه نمودند.

مهدی محمدپناه همچنین افزود: با توجه به تخصصی بودن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مراکز تابعه در حوزه سلامت روان و توانبخشی، تیم های طرح شهید رهنمون در بسیج جامعه پزشکی این دانشگاه ، علاوه بر ارائه خدمات درمانی عمومی در حوزه تخصصی سلامت روان و توانبخشی در مناطق محروم و کم برخوردار ، خدمات مشاوره ای و ارزیابی نیز انجام می دهند.

دبیر طرح بهداشتی ، درمانی شهید دکتر رهنمون در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تصریح کرد: با توجه به رویکرد طرح شهید دکتر رهنمون در موضوع آموزش و پیشگیری در مناطق محروم و با توجه به بررسی چند ماهه تیم های جهادی از وضعیت سلامت مردم در مناطقی که اعزام ها صورت گرفته است، برنامه ریزی شده تا آموزش های گروهی و چهره به چهره براساس نیاز هر منطقه، از نیمه دوم سال جاری اجرا شود.

ارسال دیدگاه