کد خبر: 1018

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۹:۲۸

کمک‌هاي انسان دوستانه خانواده‌هاي شهداي منا و مسجد الحرام به مسلمانان مظلوم ميانمار

  جمعي از خانواده‌هاي شهداي منا و مسجدالحرام در اقدامي خودجوش با جمع آوري کمک‌هاي مالي در چارچوب فعاليت‌هاي انسان دوستانه به ياري برادران و خواهران مسلمان مظلوم در ميانمار شتافتند.   زهرا شعباني، همسر خبرنگار شهيد منا سيد حميدرضا حسيني و سخنگوي جمعي از خانواده‌هاي شهداي منا و مسجد الحرام در اين باره گفت: […]

 

جمعي از خانواده‌هاي شهداي منا و مسجدالحرام در اقدامي خودجوش با جمع آوري کمک‌هاي مالي در چارچوب فعاليت‌هاي انسان دوستانه به ياري برادران و خواهران مسلمان مظلوم در ميانمار شتافتند.

 

زهرا شعباني، همسر خبرنگار شهيد منا سيد حميدرضا حسيني و سخنگوي جمعي از خانواده‌هاي شهداي منا و مسجد الحرام در اين باره گفت: در پي اقدامات ضد انساني انجام شده در سکوت تمامي سازمانهاي بين‌المللي عليه برادران و خواهران مسلمان ما در ميانمار، جمعي از خانواده‌هاي شهداي منا و مسجدالحرام در اقدامي خودجوش اقدام به اهداي کمکهاي مالي به مسلمانان مظلوم در ميانمار کردند.

 

وی ادامه داد: خانواده‌هاي شهداي منا و مسجد الحرام ضمن محکوم کردن رفتارهاي غيرانساني و وحشيانه صورت گرفته نسبت به مسلمانان روهينگيايي از تمامي سازمان‌هاي حقوق بشري بين‌المللي درخواست دارند تا به فاجعه انساني در ميانمار پايان دهند.

 

شعباني، با تشکر از مقام معظم رهبري که گام اول و اساسي را در حمايت از مظلومان و مسلمانان جهان برداشته است، خاطرنشان کرد: تمامي منويات، رهنمودها و مطالبات معظم له همواره سرلوحه اقدامات خانواده‌هاي شهداي منا و مسجدالحرام بوده و خواهد بود.

 

سخنگوي جمعي از خانواده‌هاي شهداي منا و مسجد الحرام در پایان گفت: از تمامي ملت مسلمان و انقلابي ايران و تمامي ملل مسلمان جهان درخواست کرد تا يک صدا در اين فعاليت انسان دوستانه سهيم شوند.

 

گفتنی است که علاقمندان برای ارائه کمکهای مالی خود می‌توانند با خانم زهرا شعباني با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۳۵۰۹۲۰تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه