کد خبر: 1489

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۹:۱۶

ویزیت رایگان ۸۰ نفر از ایتام تهرانی توسط دندان پزشکان بسیجی

گروهی از دندان پزشکان بسیجی و جهادگر  با حضور در درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن(ع) واقع در اتوبان شهید محلاتی، اقدام به ویزیت و درمان ۸۰ نفر از ایتام تهرانی تا سقف ۱/۵ میلیون تومان نمودند. همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر، گروهی از دندان پزشکان بسیجی و جهادگر روز جمعه ۱۳ بهمن […]

گروهی از دندان پزشکان بسیجی و جهادگر  با حضور در درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن(ع) واقع در اتوبان شهید محلاتی، اقدام به ویزیت و درمان ۸۰ نفر از ایتام تهرانی تا سقف ۱/۵ میلیون تومان نمودند.

همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر، گروهی از دندان پزشکان بسیجی و جهادگر روز جمعه ۱۳ بهمن ماه با حضور در درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن(ع) واقع در اتوبان شهید محلاتی، اقدام به ویزیت و درمان ۸۰ نفر از ایتام تهرانی تا سقف ۱/۵ میلیون تومان نمودتد.

این برنامه جهادی در قالب طرح شهید رهنمون برای نخستین بار در تهران بزرگ با حضور سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین ،دکتر طباطبایی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ افتتاح گردید.

طرح شهید رهنمون، طرحی جهادی است که از سوی سازمان بسیج جامعه پزشکی در سراسر کشور با هدف خدمات پزشکی، بهداشتی و درمانی به مردم مناطق نسبتا محروم به اجرا گذاشته شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه