کد خبر: 1154

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۹:۴۷

وزیر بهداشت: همکاران ما در اورژانس و مراکز درمانی در آماده باش کامل به سر می برند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی حادثه زلزله شب گذشته در مناطق مناطق غرب و شمال غربی کشور را به هم وطنان تسلیت گفت و از آماده باش کامل اورژانس برای کمک رسانی خبر داد. به گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، در پی زلزله شب گذشته در مناطق غرب و […]


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی حادثه زلزله شب گذشته در مناطق
مناطق غرب و شمال غربی کشور را به هم وطنان تسلیت گفت و از آماده باش کامل اورژانس برای کمک رسانی خبر داد.


به گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، در پی زلزله شب گذشته در مناطق غرب و شمال غربی کشور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیام تسلیتی را منتشر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

درگذشت جمعی از هموطنان در حادثه زلزله شب گذشته را به ملت شریف ایران تسلیت عرض می کنم و ضمن طلب مغفرت و رحمت الهی برای جان باختگان، شفای مجروحان و مصدومان و صبر و تندرستی بازماندگان را از پروردگار متعال خواهانم.

 

همکاران اینجانب نیز در اورژانس و مراکز درمانی، از لحظه وقوع حادثه مشغول انجام وظیفه و خدمت رسانی بوده و همچنان در آماده باش کامل به سر می برند.

 

امید که با لطف خداوند منان و تلاش نیروهای امدادی، شاهد بازگشت هر چه سریعتر آرامش به میهن باشیم و ملت و دولت، دست در دست هم با ایجاد آمادگی های لازم، این حادثه را به فرصتی برای مواجهه سازمان یافته تر با بلایای طبیعی تبدیل کنند؛ حوادثی که همواره این منطقه و ساکنانش را تهدید کرده و خواهد کرد.

انتهای پیام/
ارسال دیدگاه