کد خبر: 1316

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۹:۳۱

نشست مربیان و سرگروه های فعال و مسئولین تعلیم و تربیت حلقه های صالحین

نشست مربیان حلقه های صالحین و سرگروه های فعال و مسئولین تعلیم و تربیت دانشگاه ایران در سالن جلسات کتابخانه مرکزی دانشگاه ایران برگزار شد . ابتدا آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی انجام شد سپس آقای دکتر بیات ( فرمانده بسیج دانشگاه ) ضمن تشکر از حضور پر شور عزیزان […]

نشست مربیان حلقه های صالحین و سرگروه های فعال و مسئولین تعلیم و تربیت دانشگاه ایران در سالن جلسات کتابخانه مرکزی دانشگاه ایران برگزار شد .

ابتدا آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی انجام شد سپس آقای دکتر بیات ( فرمانده بسیج دانشگاه ) ضمن تشکر از حضور پر شور عزیزان اظهار داشت امروز هجمه دشمن در زمینه جنگ نرم می باشد و دشمن سعی دارد با ایجاد شبهه و تردید در معارف دینی و اعتقادات ، ایمان مردم را سست نماید و یکی از فعالیت های خوب و برجسته در مقابل آن جبهه همین حلقات صالحین می باشد که روز به روز باید از لحاظ کیفی و محتوا تقویت شود.

در ادامه سر کار خانم مافی ( تعلیم و تربیت دانشگاه ) گزارشی را از نحوه برگزاری حلقه های صالحین دانشگاه ایران ارائه نمودند و از سه نفر از مربیان و سرگروه های فعال صالحین دعوت کردند تا گزارش خود را در مورد تشکیل و اداره حلقات صالحین همراه با عکس برای حضار بازگو کنند که این افراد عبارت اند از سرکار خانم خدیجه علیرضایی از شهریار ، سرکار خانم فاطمه دربندی از بهداشت شمال غرب و آقای محمود میرطاهری از بیمارستان مطهری.

در پایان حاج آقا برزگر (مسئول تربیت و آموزش سازمان ) ضمن ارائه دستورالعمل حلقه های صالحین نکاتی را به شرح ذیل درباره هر چه بهتر برگزار شدن حلقات بیان کردند.

 

  1. کسی به عنوان سرگروه یا مربی انتخاب شود که دارای روحیه بسیجی و جهادی باشد و تحصیلات و وقت کافی را برای برگزاری حلقات داشته باشد.

 

  1. در صورت برگزاری جلسات فوق برنامه برای حلقات صالحین حتما در مورد دعوت از اساتید با تعلیم و تربیت دانشگاه هماهنگی لازم صورت پذیرد.

 

  1. گزارشات مربوط به برگزاری حلقات هر سه ماه برای تعلیم و تربیت دانشگاه ارسال گردد.
ارسال دیدگاه