کد خبر: 1694

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۸

نشست مربیان دانشگاه شهید بهشتی در بیمارستان مفید برگزار شد

این نشست روز یکشنبه۱۶/۲/۹۷ در سالن جلسات بیمارستان مفید  با حضور مربیان و مسئولین کانون های بیمارستانی برگزار گردید. این جلسه با آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی آغاز گردید. سپس حاج آقا برزگر ( مدیریت تعلیم و تربیت بسیج جامعه پزشکی ) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در گزارشی که به […]

این نشست روز یکشنبه۱۶/۲/۹۷ در سالن جلسات بیمارستان مفید  با حضور مربیان و مسئولین کانون های بیمارستانی برگزار گردید.

این جلسه با آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی آغاز گردید.

سپس حاج آقا برزگر ( مدیریت تعلیم و تربیت بسیج جامعه پزشکی ) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در گزارشی که به صورت پاور پوینت تهیه شده بود برنامه های اجرا شده در سال ۹۶ را توضیح دادند و به تبیین دستورالعمل حلقات صالحین پرداختند .

در ادامه آقای دکتر تقدیری (از اساتید دانشگاه ) به بیان خاطراتی از زندگی شهید سرلشکر همدانی پرداختند و تاکید نمودند دو خصیصه ی تقوا و اخلاص در زندگی ایشان نمودار بود و خدای متعال مزد جهاد و رشادت ایشان را شهادت در راه خود قرار داد.

سپس آقای دکتر جوانمرد ( فرمانده بسیج دانشگاه بهشتی ) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه مهم ترین وظیفه منتظران واقعی ظهور را خود سازی و تزکیه نفس دانستند که این حلقات صالحین گام موثری در روشنگری و اطلاع رسانی در زمینه احکام ، عقاید و اخلاق داشته است .

در پایان آقای دکتر ایمان زاده ( رئیس بیمارستان مفید ) در بیاناتی علت تشکیل سپاه را حفظ دستاورد های انقلاب دانستند که زیر بنای این تشکیلات بسیج و نیروی مردمی است و به فرموده امام بسیج لشکر مخلص خداست که در این فرمایش اخلاص تبلور ویژه ای دارد که کار برای خدا و در راه خدا اثرات ویژه و فراگیر خواهد داشت و این حلقات صالحین از کار های خوب و برجسته بسیج است که باید با جدیت و با اخلاص دنبال گردد

 

ارسال دیدگاه