کد خبر: 1333

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۳

نشست حلقه های صالحین بیمارستان رفیده

این نشست روز یکشنبه مورخ ۱۰/۱۰/۹۶ با حضور سرگروه ها و اعضا حلقه های صالحین در سالن جلسات بیمارستان رفیده برگزار گردید . این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی آغاز گردید. در ابتدا حاج آقا برزگر دو نکته راجع به بهتر برگزار شدن حلقات بیان نمودند . […]

این نشست روز یکشنبه مورخ ۱۰/۱۰/۹۶ با حضور سرگروه ها و اعضا حلقه های صالحین در سالن جلسات بیمارستان رفیده برگزار گردید .

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی آغاز گردید. در ابتدا حاج آقا برزگر دو نکته راجع به بهتر برگزار شدن حلقات بیان نمودند .

کسی سرگروه یا مربی باشد که تحصیلات و وقت کافی را برای برگزاری حلقات داشته باشد.

گزارشات مربوط به برگزاری حلقات هر سه ماه برای تعلیم و تربیت دانشگاه ارسال گردد.

در ادامه حاج آقا احمدی (پژوهشگر حوزه) به بحث بصیرت در فتنه پرداختند و به سخن گهربار مقام معظم رهبری اشاره کردند که بصیرت یعنی شناخت زمان ، نیاز ، الویت ، دشمن و شناخت وسیله هایی که در مقابل دشمن باید به کار برد این شناخت ها بصیرت است در حقیقت کسی با بصیرت است که گوش به فرمان ولی فقیه زمان داشته باشد و انقلابی گری را پیشه خود سازد و کسی انقلابی است که پایبند به مبانی و ارزشهای اساسی انقلاب و حساس در مقابل دشمن و نقشه دشمن باشد و از تبعیت دشمن سر باز زند چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی که در این برهه از زمان دشمنان با القای شبهات و تردید در اعتقادات و معارف دین جوانان را هدف قرار داده اند و این یک نوع جنگ نرم است که شدید تر و زیان بار تر از جنگ سخت می باشد.

ارسال دیدگاه