کد خبر: 989

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۸

جذب و ساماندهی نیروهای بسیجی بر اساس سهمیه توسط ما به شکل کامل انجام شده است

مسئول نیروی انسانی بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ گفت: سال گذشته ۱۵۰۰ نفر سهیمه جذب و ۲۴۰۰ نفر نیز سهمیه ابلاغی عضویت ما به فعال بوده است که به شکل کامل انجام شده، امسال ۸۰۰ نفر سهمیه ابلاغی بوده که تاکنون ۴۰۰ نفر انجام شده است.   سعید جاهد، مسئول نیروی انسانی بسیج جامعه پزشکی […]

مسئول نیروی انسانی بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ گفت: سال گذشته ۱۵۰۰ نفر سهیمه جذب و ۲۴۰۰ نفر نیز سهمیه ابلاغی عضویت ما به فعال بوده است که به شکل کامل انجام شده، امسال ۸۰۰ نفر سهمیه ابلاغی بوده که تاکنون ۴۰۰ نفر انجام شده است.

 

سعید جاهد، مسئول نیروی انسانی بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار این سازمان درباره دریافت لوح تقدیر به منظور جذب حداکثری نیروی بسیجی در دو سال اخیر گفت: حدودا ۵۰ رده زیر مجموعه سپاه وجود دارد که شامل نواحی مقاومت اقشار و تیپ‌های امنیتی هستند و از این میان حدود ۸ نفر انتخاب شدند که مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه سهمیه نواحی با یکدیگر متفاوت است، بیان کرد: ما نیروهای بسیجی را از مراکز دانشگاهی و کانونهای بیمارستانی جذب می‌کنیم که برای این کار تبلیغات انجام می‌دهیم و این تبلیغات از طریق نامه یا اتوماسیون یا تبلیغات پوستری انجام می‌شود.

 

جاهد، با تاکید بر اینکه عمده کار ما جذب، سازماندهی و اقدامات ویژه کارگزینی است، تصریح کرد: تشکیل پرونده، صدور گواهی عضویت، گرفتن وام یا کد رهگیری برای دانشگاه، معرفی‌نامه برای بخشهای مختلف از دیگر فعالیتهایی است که ما انجام می‌دهیم.

 

وی گفت: سال گذشته ۱۵۰۰ نفر سهیمه جذب و ۲۴۰۰ نفر نیز سهمیه ابلاغی عضویت ما به فعال بوده است که به شکل کامل انجام شده، اما امسال ۸۰۰ نفر سهمیه ابلاغی بوده که تاکنون ۴۰۰ نفر انجام شده است.

 

مسئول نیروی انسانی بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به این موضوع اشاره کرد که تجزیه، تحلیل و تحویل گزارش‌ها به موقع تحویل سپاه داده شد و این امر تقدیر از عملکرد ما را به دنبال داشته است.

 

جاهد، در پایان خاطرنشان کرد: جذب و تبدیل عضوت یکی از اقداماتی است که ما انجام می‌دهیم و امسال ۵۰۰ نفر از سهمیه ۱۵۰۰ نفری ما تبدیل عضویت شده است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه