کد خبر: 1158

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۹:۵۸

لغو اجلاس دو روزه روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور/مصدومان حادثه تاکنون ۱۶۸۳ نفر اعلام شدند

      به دلیل وقوع زلزله در کشور اجلاس دو روزه روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور لغو شد و برخی از مسئولان برای پیگیری امور امدادی به مناطق غرب کشور اعزام شدند.   به گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، اجلاس دو روزه روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور […]

 

 

 

به دلیل وقوع زلزله در کشور اجلاس دو روزه روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور لغو شد و برخی از مسئولان برای پیگیری امور امدادی به مناطق غرب کشور اعزام شدند.

 

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، اجلاس دو روزه روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور که قرار بود صبح امروز با حضور رییس جمهور در تهران برگزارشود، به دلیل ضرورت حضور روسای دانشگاه ها و مدیر‌ان حوزه سلامت در استانها و هماهنگی ارسال تیم های درمانی تخصصی و تجهیزات مورد نیاز به مناطق زلزله زده، لغو شد.


در پی این حادثه به دستور وزیر بهداشت، قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت برای نظارت بر خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله زده، عازم کرمانشاه شد.

دکتر کولیوند، سرپرست سازمان اورژانس کشور نیز هم اکنون در سرپل ذهاب حضور دارد . وی آخرین آمار مصدومان را تا این لحظه ۱۶۸۳ نفر اعلام کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه