کد خبر: 1201

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۲

فراخوان کمکهای نقدی و غیرنقدی جهت ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور

  هموطنان برای ارائه کمکهای نقدی و غیرنقدی خود به مناطق زلزله زده غرب کشور به کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستانها و مراکز بهداشتی استان مازندران مراجعه کنند.   به گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، با توجه به مشکلاتی که هموطنان زلزله زده در غرب کشور دارند به همین دلیل نیاز به […]

 

هموطنان برای ارائه کمکهای نقدی و غیرنقدی خود به مناطق زلزله زده غرب کشور به کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستانها و مراکز بهداشتی استان مازندران مراجعه کنند.

 

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، با توجه به مشکلاتی که هموطنان زلزله زده در غرب کشور دارند به همین دلیل نیاز به کمکهای نقدی و غیرنقدی مردمی ضروری است.

 

موارد مورد نیاز برای کمک به زلزله زدگان شامل آب آشامیدنی، پتوی سالم و تمیز، وسایل گرمایشی، لباس گرم (سالم و تمیز)، داروهای ضروری (مسکن و آنتی بیوتیک) مواد غذایی و خشکبار (نان، خشک شیر، خشک کنسرو) وسایل بهداشتی (شامل شامپو، صابون، دستمال کاغذی، پوشک نوزاد و…) است.

 

نیروهای درمانی شامل پزشک متخصص، پزشک عمومی، پرستار و پیراپزشک اسامی به همراه شماره تلفن خود را به کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستانها و مراکز بهداشتی استان مازندران و یا کانال رسمی ب.ج.پ مازندران مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه