کد خبر: 1655

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۹:۴۱

جلسه هم اندیشی شورای تخصصی سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ برگزار شد

این جلسه صبح دیروز با حضوردکتر طباطبایی ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ و دکتر رئیس زاده رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کل کشور وسایر مسئولین کانون های دانشگاه های علوم پزشکی تهران بزرگ در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید. این جلسه با تلاوت آیات قرآن آغاز گردید. در ابتدای این جلسه آقای […]

این جلسه صبح دیروز با حضوردکتر طباطبایی ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ و دکتر رئیس زاده رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کل کشور وسایر مسئولین کانون های دانشگاه های علوم پزشکی تهران بزرگ در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.

این جلسه با تلاوت آیات قرآن آغاز گردید.

در ابتدای این جلسه آقای دکتر خسروانی از سازمان تامین اجتماعی در خصوص تغییرات واخبارهای حوزه سلامت در این سازمان گزارش هایی را ارائه نمودند.

در ادامه آقای دکتر پور ساداتی از هلال احمر نیز گزارشاتی از اقدامات انجام شده در این سازمان در خصوص کمک های نقدی ۷۰ میلیارد تومانی به مردم منطقه ی زلزله زده ی کرمانشاه اراعه کردند.

سپس در ادامه این جلسه آقای دکتر بیات از کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص اعزام ۸ آمبولانس وتیم های پزشکی ونیز برگزاری یادواره ی شهدای سر پل ذهاب و توزیع کمک های مردمی وساخت مدرسه در مناطق زلزله زده گزارش هایی را بیان فرمودند.

در ادامه نیز دکتر جوانمرد مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه شهید بهشتی به ارائه  گزارشاتی در خصوص فعایت های این کانون در سال ۹۶ پرداخت.

در این جلسه دکتر رئیس زاده نیز در خصوص مسائل سیاسی روز،مسائل برجام وعدم انعکاس مناسب اقدامات بسیج جامعه پزشکی در زلزله ی کرمانشاه  صحبت هایی را ارائه نمودند.

ایشان عمده فعالیت های این سازمان در سال جدید فعالیت های بیش از پیش در فضای سایبری و هماهنگی  بیش از گذشته بین مراکز جامعه پزشکی دانستند.

در پایان نیز تقدیر و تشکری از مسئولین کانون ها به عمل آمد

ارسال دیدگاه