کد خبر: 1665

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۶

بیانیه جمعی از اساتید و فعالین جامعه پزشکی کشور در حمایت از کالای ملی

بسم الله الرحمن الرحیم جامعه پزشکی و حوزه سلامت کشور پیام مدبرانه و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر “حمایت از کالای ایرانی” را به گوش جان شنیده ؛ تمام توان و تلاش خود را برای اجرایی شدن این مهم به کار خواهد بست. ما اعضای جامعه پزشکی کشور عمیقاً باور و اعتقاد داریم […]

بسم الله الرحمن الرحیم

جامعه پزشکی و حوزه سلامت کشور پیام مدبرانه و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر “حمایت از کالای ایرانی” را به گوش جان شنیده ؛ تمام توان و تلاش خود را برای اجرایی شدن این مهم به کار خواهد بست.

ما اعضای جامعه پزشکی کشور عمیقاً باور و اعتقاد داریم که با تکیه بر توان داخلی می توانیم راه پیشرفت و تعالی اقتصادی و اجتماعی را علی رغم همه موانع و مسائل داخلی و خارجی بپیمایم؛ و نظام سلامت با همین نگاه درون زا، طی ۴ دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تجربه تاریخی کاملا موفقی را در مسیر خود اتکایی طی نموده است، تجربه ایی قابل تکثیر برای سایر حوزه های اقتصادی و مدیریتی. از این رو ما اعضای هیات علمی و اساتید و فعالان نظام سلامت کشوراعلام می کنیم جهت تحقق شعار سال ، تمام ظرفیت های خود را به کار گیریم تا بیش از پیش در زمینه های تخصصی نظام سلامت نظیر داروسازی و تجهیزات پزشکی و نیز در حوزه شخصی و خانوادگی ،از کالای ایرانی استفاده کنیم.

ارسال دیدگاه