کد خبر: 1211

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۹

اعلام آمادگی بیش از ۲۰۰ پزشک و پیراپزشک به مناطق زلزله زده کرمانشاه

جانشین بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ از اعلام آمادگی بیش از ۲۰۰ پزشک و پیراپزشک به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد. مسعود جهانگیری جانشین بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با اشاره به آخرین اقدامات بسیج جامعه پزشکی در مناطق زلزله زده کرمانشاه اظهار داشت: هنگام وقوع حادثه بسیج جامعه پزشکی فراخوانی را در بین […]

جانشین بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ از اعلام آمادگی بیش از ۲۰۰ پزشک و پیراپزشک به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
مسعود جهانگیری جانشین بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با اشاره به آخرین اقدامات بسیج جامعه پزشکی در مناطق زلزله زده کرمانشاه اظهار داشت: هنگام وقوع حادثه بسیج جامعه پزشکی فراخوانی را در بین پزشکان و پیراپزشکان و مراکز دانشگاهی از جمله بیمارستانها به وسیله کانال تلگرامی و پیامکی که به مجموعه جامعه پزشکی ارسال کردیم.

وی ادامه داد: تاکنون نزدیک به ٢٠٠ نفر از پزشکان و پیراپزشکان برای حضور در مناطق زلزه زده اعلام آمادگی کردند اما به واسطه هماهنگی که با مجموعه ستاد بحران وزارت بهداشت انجام فعلا اعزام را متوقف شده است .

جانشین بسیج جامعه گزشکی تهران بزرگ با اشاره به اعزام مصدومان زلزله کرمانشاه به تهران، خاطرنشان کرد: بیمارستانهای رسول اکرم، امام حسین، ابن سینا، شریعتی، امام خمینی آماده رسیدگی به مصدومان این حادثه را دارد است و بسیج جامعه پزشکی کمک پزشکان این بیمارستانها شتافته است.

جهانگیری افزود: با توجه به نیاز مردم مناطق زلزله زده به ارتوپد گروهی ۲۰ نفره از تهران روز گذشته به این استان اعزام شدند دیروز اعزام شدند.

وی همچین از اعزام کانکس دندانپزشکی بسیج جامعه پزشکی به کرمانشاه خبر داد.

ارسال دیدگاه